ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

9 - 10 июнь Казан шәһәре
ТР ИҮА
Р.В. Гайнетдинов
Икенче РИФ форумы. Иннополис һәм ПО OS:Day 2016 системалы һәм инструменталь эшлщъчелщр конференциясе
9 - 10 июнь Иннополис шәһәре
ТР Элемтә министрлыгы
А.А. Ткаченко
Ирегеннән мәхрүм итү урыннарындагы затлар өчен хокукый ярдәм көне
Дегетле авылы Мамадыш муниципаль районы
ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил аппараты
И.Ф. Бәдриев
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "Россия автомобиль юллары" дәүләт компаниясе идарәсе рәисе Сергей Валентинович Кельбах белән очрашуы
ТР Элемтә министрлыгы, ТР Транспорт министрлыгы
А.И. Нәфыйгин И.Л. Савельев Б.Р. Габдерәшитов
Татарстан Республикасы территориясендә алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендәге хәлләрне тикшереп тору советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе
А.Р. Мостафин Е.И. Лоцманова
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның ВТБ 24 банкы президенты - идарәсе рәисе Михаил Михайлович Задорнов белән очрашуы
ТР Икътисад министрлыгы
А.И. Нәфыйгин Б.Р. Габдерәшитов
«Сетевая компания» ААҖ Директорлар советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
«Сетевая компания» ААҖ
Г.Н. Фәсхиев
"Татарстан Республикасында гаилә сәясәтен гамәлгә ашыру чаралары һәм 2016 елның 5 ае йомгаклары буенча язылышу-аерылышу статистикасы турында" видеоконференция режимында киңәшмә
ТРМК утырышлар залы (9 нчы кат)
И.Ф. Бәдриев
Акылга зәгыйфь балалар өчен интернат йортларда тәрбияләнүчеләр өчен Балаларны яклау көне уңаеннан «Бәхет һәм балачак бәйрәме» бәйрәм чарасы
Саба муниципаль районы
И.Ф. Бәдриев
"Хезмәт Кызыл Байрагы орденлы бөтенроссия сукырлар җәмгыяте" бөтенроссия иҗтимагый оешмасының Татарстан төбәк оешмасының хисап-сайлау конференциясе
АМАКС Сәфәр-отель
И.Ф. Бәдриев
Россия Федерациясе Югары Суды Рәисе Вячеслав Михайлович Лебедевның Татарстан Республикасына килүе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов каршы ала.
ТР Арбитраж суды
М.М. Ситдыйков Б.Р. Габдерәшитов
Мәгарифнең актуаль мәсьәләләре буенча муниципаль районнар һәм шәһәр округлары мәгариф идарәләре җитәкчеләре белән видеоконференция режимында киңәшмә
ТР Мәгариф министрлыгы
Р.И. Заманов
Чистай муниципаль районында суд карарлары үтәлеше буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР Юстиция министрлыгы, ТР Төзелеш министрлыгы, ТР Хезмәт министрлыгы
А.Б. Гревцов Р.В. Гайнетдинов И.Н. Сибгатуллин
Россия Федерациясе Хөкүмәте Рәисе урынбасары О.Ю.Голодец катнашында видеоконференция режимында киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев катнаша.
Казан Кремле
И.Ф. Бәдриев
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Икътисад, инвестицияләр һәм эшкуарлык комитеты утырышы
ТР Дәүләт Советы
Е.В. Кузьмина
Татарстан Республикасы Арбитраж суды бинасын ачу. Россия Федерациясе Югары Суды Рәисе Вячеслав Михайлович Лебедев һәм Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Арбитраж суды
Ф.Р. Волкова Б.Р. Габдерәшитов
Татарстан Республикасы Аксубай муниципаль районында яшәүче гражданнарны видео аша кабул итү
ТР Юстиция министрлыгы
Музей регатасы уздыруга багышланган матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
Идел буе округы Арбитраж суды бинасын ачу тантанасы. Россия Федерациясе Югары Суды Рәисе Вячеслав Михайлович Лебедев һәм Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Идел буе округы Арбитраж суды
Ф.Р. Волкова Б.Р. Габдерәшитов
Социаль куркыныч хәлдә калган балалар катнашында Балаларны яклау көненә багшыланган хәйрия чарасы
«Сфера» БҮ
И.Ф. Бәдриев
Россия Федерациясе Югары Суды Рәисе Вячеслав Михайлович Лебедевның Идел буе федераль округыннан Бөтенроссия судьялар съезды делегатлары белән очрашуы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Идел буе округы Арбитраж суды
Ф.Р. Волкова Б.Р. Габдерәшитов
2016 елда "Уңайлы мохит" республика программасын гамәлгә ашыру мәсьәләсе буенча Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты каршындагы эш төркеме утыршы
ТР Төзелеш министрлыгы
И.Ф. Бәдриев
Түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконферения режимында киңәшмә: 1) торак фондын мониторинглауда идарәче комапнияләр тарафыннан мәгълүмат ачу; 2) 2016 елда КФЙ капиталь ремонт программасын гамәлгә ашыру; 3) 2016-2017 елларда җылыту чорына әзерлек.
ТР Төзелеш министрлыгы
И.Н. Сибгатуллин
"Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәрләре эшчәнлегенең нәтиҗәлелегенең төп күрсәткечләрен бәяләү системасын гамәлгә кертү турында" Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты Президиумы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР Икътисад министрлыгы
Р.В. Гайнетдинов
"Хезмәт Кызыл Байрагы орденлы бөтенроссия сукырлар җәмгыяте" бөтенроссия иҗтимагый оешмасы Татарстан төбәк оешмасының 95 еллыгына багышланган тантаналы чара
АМАКС Сәфәр-отель
И.Ф. Бәдриев
2017 елга объектлар төзү, торгызу һәм аларга капиталь ремонт ясау программаларын формалаштыру мәсьәләсе буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР Икътисад министрлыгы, ТР Төзелеш министрлыгы, ТР Транспорт министрлыгы
И.Н. Сибгатуллин Р.В. Гайнетдинов