ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

июнь, 2016 ел
чәршәмбе
Татарстан Республикасы территориясендә алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендәге хәлләрне тикшереп тору советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
ТРМК утырышлар залы (9 нчы кат)
ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе
А.Р. Мостафин Е.И. Лоцманова
"Нефть бирүнең термик ысуллары: лаборатор тикшеренүләр, модельләштерү һәм промысел сынаулары" беренче халыкара семинар-киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
К(И)ФУ "Татнефть" ГАҖ
Р.К. Сабиров Б.Р. Габдерәшитов
Казан шәһәренең Красносельская урамындагы Идел буе округының Федераль арбитраж суды бинасының җитешсезлекләрен бетерү мәсьәләләре буенча күчмә киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы
И.Н. Сибгатуллин
"Этнографик һәм мәдәни аң-белем тарату туризмы, рекреацион зоналар турында" Татарстан Республикасы Президенты каршындагы Милләтара һәм конфессияара мөнәсәбәтләр советының видеоконференция режимында киңәйтелгән утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
ТР Мәдәният министрлыгы Туризм буенча ТР Дәүләт комитеты
А.М. Терентьев И.М. Гарипов Б.Р. Габдерәшитов
ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы
Казан зооботаника бакчасын торгызу мәсьәләләре буенча күчмә киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы
И.Н. Сибгатуллин
Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләрнең мәдәният органнары җитәкчеләре белән видеоконференцсвязь режимында киңәшмә
ТР Мәдәният министрлыгы
Г.Р. Нигъмәтуллина
Антимонополь хезмәтнең яртыллык эшчәнлек нәтиҗәләренә багышланган матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
"Татнефтехиминвест-холдинг" ААҖ Директорлар советы утырышы. Директорлар советы рәисе, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н.Миңнеханов уздыра
"Татнефтехиминвест-холдинг" ААҖ
Р.К. Сабиров
ТР Хезмәт министрлыгы
И.Ф. Бәдриев
"Идел буенда Халыкара басу көннәре" күргәзмә-форумын ачу. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы
А. И. Нәфыйгин И. Л. Савельев Б. Р. Габдерәшитов
Татарстан Республикасы фармацевтика сәнәгатен үстерү мәсьәләләре буенча ведомствоара эш төркеме утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
ТРМК утырышлар залы (9 нчы кат)
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
А.И. Галиев