ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

август, 2016 ел
сишәмбе
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшинның Әтнә муниципаль районына эш сәфәре
Әтнә муниципаль районы Башкарма комитеты
М.С. Хәсәнов Р.Х. Хафизов
Татарстан Республикасы вәкилләренең Икътисадый һәм фәнни-техник хезмәттәшлек буенча Россия-Корея уртак комиссиясенең 15 нче утырышында катнашуы
23 - 25 август Сеул, Көньяк Корея
ТР ИҮА
Р.В. Гайнетдинов
Башкортостан Республикасы
ТРда Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил
И.Ф. Бәдриев
Татарстан Республикасы мәгариф һәм фән хезмәткәрләренең август киңәшмәсе секциясе
Казан шәһәре, Татарстан халыклары дуслыгы йорты
ТР Мәгариф министрлыгы
Р.И. Заманов
"Иннополис" университетының MSIT-SE программасы буенча магистрлар чыгаруга багышланган тантана. Россия Федерациясе Элмтә һәм массакүләм коммуникацияләр министры Н.А. Никифоров һәм Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Элемтә министрлыгы
Л.Р. Фазлыева Б.Р. Габдерәшитов
2018 елгы Футбол буенча FIFA дөнья чемпионатына һәм 2017 елгы FIFA Конфедерацияләр Кубогына әзерлек һәм аларны уздыру чорында «Казан-Арена» стадионында иминлекне тәэмин итү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР буенча ЭЭМ
Р.Р. Кадыйров
Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
Э.Ф. Хәйруллин
Татарстан Республикасы Дәүләт Советына Татарстан Республикасы Президенты юлламасын әзерләү мәсьәләсе буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР Икътисад министрлыгы
Р.В. Гайнетдинов
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Тамбов өлкәсе хакимияте башлыгы Александр Валерьевич Никитин белән очрашуы
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
Яңа уку елына әзерлек мәсьәләсе буенча видеоконференция режимында киңәшмә. Россия Федерациясе Хөкүмәте Рәисе Д.А. Медведев уздыра. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов һәм Тамбов өлкәсе хакимияте башлыгы Александр Валерьевич Никитин катнаша.
ТР Мәгариф министрлыгы
Л.Р. Фазлыева Б.Р. Габдерәшитов
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Тамбов өлкәсе хакимияте башлыгы Александр Валерьевич Никитин җитәкчелегендәге Тамбов өлкәсе делегациясе белән очрашуы
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы