ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

сентябрь, 2016 ел
пәнҗешәмбе
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшинның Белем көненә багышланган чараларда катнашуы
М.С. Хәсәнов
Белем көненә һәм яңа уку елы башлануга багышланган чаралар
ТР мәдәният һәм сәнгать уку йортлары
ТР Мәдәният министрлыгы
Г.Р. Нигъмәтуллина
Халыкара мәктәпнең яңа корпусын ачу тантанасы. Россия Федерациясе Президентының Идел буе федераль округындагы Тулы вәкаләтле вәкиле М.В. Бабич, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Л.Р. Фазлыева Б.Р. Габдерәшитов
«Генерирующая компания» ААҖ Директорлар советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
«Генерирующая компания» ААҖ
Г.Н. Фәсхиев
Суворовчыларга һәйкәл ачу. Белем көненә һәм яңа уку елы башлануга багышланган чаралар. Россия Федерациясе Президентының Идел буе федераль округындагы Тулы вәкаләтле вәкиле Михаил Викторович Бабич, Россия Федерациясе Кораллы Көчләре Генераль штабы башлыгы - Россия Федерациясе Оборона министрының беренче урынбасары армия генералы Валерий Васильевич Герасимов, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Хәрби комиссариаты
А.Р. Шәфыйгуллин Б.Р. Габдерәшитов
Россия Федерациясе Президентының Идел буе федераль округындагы Тулы вәкаләтле вәкиле М.В. Бабичның, Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Казан шәһәренең югары белем оешмаларының беренче курс студентлары өчен Югары уку йортлары арасында белем көнендә булулары.
Л.Р. Фазлыева Б.Р. Габдерәшитов
Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиковның Казан мәгълүмат технологияләре һәм элемтә техникумында Белем көненә багышланган тантаналы чарада катнашуы.
Р.И. Заманов
2016 елда "Уңайлы мохит" программасын гамәлгә ашыру мәсьәләсе буенча Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты каршындагы эш төркеме утыршы
ТР Төзелеш министрлыгы
ТР Төзелеш министрлыгы ТР Хезмәт министрлыгы
Иннополис шәһәрен үстерүнең актуаль мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР Элемтә министрлыгы
А.А.Ткаченко Р.В.Гайнетдинов
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Бөек Ватан сугышы Герое Гани Сәфиуллин исемендәге Идел буе федераль округының кадет корпусында булуы.
Түбән Кама шәһәре Башкарма комитеты
Россия Федерациясе Гадәттән тыш хәлләр һәм гражданнар оборонасы министрлыгының психологик хезмәте фәнни-гамәли конференциясен уздыру уңаеннан кабул итү мәҗлесе. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков катнаша.
ТР ГХМ
Р.Р. Кадыйров