ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

октябрь, 2016 ел
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Мәскәү шәһәрендә эше
ТРның РФдәге Тулы вәкаләтле вәкиллеге ТР Элемтә министрлыгы ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы Иннополис университеты
А.И. Нәфыйгин И.Л. Савельев Б.Р. Габдерәшитов
Залыкара өлкәннәр көне кысаларында Татарстан Республикасында түләүсез юридик ярдәм көне
Татарстан Республикасы
ТР Хезмәт министрлыгы
И.Ф. Бәдриев
Халыкара укытучы көненә багышланган тантана. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков катнаша.
ТР Мәгариф министрлыгы
Р.И. Заманов
Социаль-хезмәт мөнәсәбәтләрен җайга салу буенча өчьяклы республика комиссиясенең хезмәт өчен түләү, халыкның керемнәре һәм тормыш дәрәҗәсе буенча Координацион советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары А.В.Песошин уздыра.
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
ТР Хезмәт министрлыгы
И.Ф. Бәдриев
Перинный рәтләрендәге Арт-үзәк коллекциясенннән (Санкт-Петербург ш.) «Япон графикасының алтын чоры» күргәзмәсен ачу
ТР Дәүләт сынлы сәнгать музее
ТР Мәдәният министрлыгы
Г.Р. Нигъмәтуллина
"Татарстан Республикасы берләштерелгән бюджетына салымнар буенча бурычларны түләтү эше турында"гы мәсьәлә буенча видеоконференция режимында киңәшмә
ТР Финанс министрлыгы
Р.В. Гайнетдинов
110 нчы юбилей театр сезонын ачу. К. Тинчуринның «Зәңгәр шәл» («Голубая шаль») пьесасы буенча спектакль.
Г. Камал ис. татар дәүләт академия театры
ТР Мәдәният министрлыгы
Г.Р. Нигъмәтуллина
Төркия Республикасы Икътисад министры Нихат Зәйбәкҗинең Татарстан Республикасына килүе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов каршы ала.
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
М.М. Ситдыйков Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов