ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

октябрь, 2016 ел
чәршәмбе
«Compsite Battle World Cup Kazan» 2016 композитлары буенча беренче халыкара чемпионат
26 - 29 октября Казан шәһәре «КАИ-Олимп» КСК «Ак Барс» көрәш сарае
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Г.Н. Фәсхиев
Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләренең террорчылыкка каршы комиссияләре секретарьлары белән укыту-методик җыелулар
26 - 28 октябрь К(И)ФУ
А.Р. Шәфыйгуллин
Татарстан Республикасы территориясендә алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендәге хәлләрне тикшереп тору советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
ТРМК утырышлар залы (9 нчы кат)
ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе
А.Р. Мостафин
Баулы муниципаль районы вәкиллекле органы утырышы
Баулы шәһәре
И.М. Гарипов
Җылылык челтәрләрен норматив халәткә китерү һәм югалтуларны киметү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
«Генерирующая компания» ААҖ
Г.Н. Фәсхиев
Балигъ булмаганнар эшләре һәм аларның хокукларын яклау буенча республика комиссиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
Р.Г. Зәкиев
Буа муниципаль районы вәкиллекле органы утырышы
Буа шәһәре
И.М. Гарипов
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Президиумы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
ТР Дәүләт Советы
Л.Н. Маврина
Ютазы муниципаль районы вәкиллекле органы утырышы
Урыссу штп
И.М. Гарипов
"Халык контроле" Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы хәбәрләрен карау мәсьәләсе буенча зона киңәшмәсе
Питрәч авылы
ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил аппараты
И.Ф. Бәдриев
"Татарстан Республикасында массакүләм спорт үсеше турында" Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Социаль сәясәт комитетының күчмә утырышы
"Хезмәт резервлары" ССК
ТР Дәүләт Советы
Э.Н. Гомәрова
Үсеш технологияләре: иминлек яисә хыяллар киләчәктә технологик прогрессны билгеләячәк" "Ачык инновацияләр" Мәскәү халыкара инновацион үсеш форумының пленар сессиясе. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков катнаша.
ТР Икътисад министрлыгы
Р.В. Гайнетдинов
Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләребашкарма комитетларының мәдәният бүлекләре (идарәләре) башлыклары белән видеоконференция режимында киңәшмә
ТР Мәдәният министрлыгы
Г.Р. Нигъмәтуллина
Россия Федерациясе субъектларын инновацион үстерүгә дәүләт ярдәме механизмнарын камилләштерү мәсьәләсе турында Россия икътисадын модернизацияләү һәм инновацион үстерү буенча Россия Федерациясе Президенты каршындагы Совет президиумы утырышы. Россия Федерациясе Хөкүмәте Рәисе Д.А.Медведев уздыра. Татарстан Республикасы Премьер-министры Илдар Халиков катнаша.
ТР Икътисад министрлыгы
Р.В. Гайнетдинов
Татарстан Республикасында Ярлыкау мәсьәләләре комиссиясенең күчмә утырышы
Түбән Вязовой штп
И.М. Гарипов
"Армиягә чакырылучылар хокуклары" темасына Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил каршындагы Хокукый белемнәр мәктәбе зона дәресе
Питрәч авылы
ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил аппараты ТР Хәрби комиссариаты
И.Ф. Бәдриев
ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе
А.Р. Мостафин
Ятим балаларның һәм ата-ана каравыннан мәхрүм калган балаларның һәм алар арасыннан булган затларның торакка хокукын гамәлгә ашыру мәсьәләсе буенча видеоконференция режимында киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
ТР Мәгариф министрлыгы
Р.И. Заманов
Футбол буенча Россия Кубогы, ФК «Рубин» Казан – ФК «СКА-Хабаровск» Хабаровск, 1/8 финал
Казан-Арена