ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

ноябрь, 2016 ел
чәршәмбе
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов җитәкчелегендәге Татарстан Республикасы делегациясенең Камбоджа Корольлегенә эш сәфәре
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
Мәгарифнең актуаль мәсьәләләре буенча муниципаль районнар һәм шәһәр округлары мәгариф идарәләре җитәкчеләре белән видеоконференция режимында киңәшмә
ТР Мәгариф министрлыгы
Р.И. Заманов
2018 елгы Футбол буенча FIFA дөнья чемпионатына һәм 2017 елгы FIFA Конфедерацияләр Кубогына әзерлек һәм аларны уздыру чорында «Казан-Арена» стадионында иминлекне тәэмин итү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР буенча ЭЭМ
Р.Р. Кадыйров
Татарстан Республикасы территориясендә алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендәге хәлләрне тикшереп тору советының зона утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
Бөгелмә һәм Түбән Кама шәһәрләре
ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе
А.Р. Мостафин
Көнкүрештә коррупцияне кисәтү" темасына матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
Бала тапканда анаоарның үлем-китемен профилактикалау чаралары кысаларында муниципаль берәмлекләр вәкилләре белән акушерлык буенча видеоконференция режимында укыту семинары
ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы
Г.Р. Шакирова
Җәзаларны үтәтү федераль хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе продукциясенә заказлар урнаштыру мәсьәләсе буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР буенча Россия ҖҮФХИ
Р.Р. Кадыйров
Рус дәүләт музее җыентыкларыннан (Санкт-Петербург ш.) «К.А.Коровин. (1861 – 1939)» күргәзмәсен ачу
ТР Дәүләт сынлы сәнгать музее