ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

ноябрь, 2016 ел
җомга
2017 елга объектлар төзү, реконструкцияләү һәм аларга капиталь ремонт буенча республика программаларын формалаштыру мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы ТР Транспорт министрлыгы
И.Н. Сибгатуллин
Казан Мәрьям-ана иконасын олылауга багышланган тәре йөреше
Казан Кремленең Благовещенск соборы – Казан Богородицкий монастыре
РПЧнең Татарстан митрополиясе Казан шәһәренең Башкарма комитеты
А.М. Терентьев
«Россия 2018» республика оештыру комитеты утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
ТР Яшьләр министрлыгы
Л.Р. Фазлыева Б.Р. Габдерәшитов
Халык бердәмлеге көнен бәйрәм итүгә багышланган митинг-концерт. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Казан шәһәре Башкарма комитеты
А.М. Терентьев Б.Р. Габдерәшитов
Халык бердәмлеге көненә багшыланган "Татарстан - туган йортыбыз" республика этномәдәни республика фестивале. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Мәдәният министрлыгы
А.М. Терентьев Б.Р. Габдерәшитов
Ирләр командалары арасында су полосы буенча Россия чемпионатының 3 нче туры. «Синтез» СК (Казан) – «Астана» СК (Казахстан)
«Оргсинтез» бассейны