ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

гыйнвар, 2017 ел
чәршәмбе
Татарстан Республикасы территориясендә алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендәге хәлләрне тикшереп тору советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
ТРМК
ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе
Мостафин А.Р., Лоцманова Е.И.
Татарстан Республикасы шәһәрләрендә тротуарларны, юлларны һәм йортлар янындагы территорияләрне кардан арындыруны һәм чыгаруны оештыру мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил
Сибгатуллин И.Н., Ткаченко А.А.
2016 елда эш йомгаклары һәм 2017 елга бурычлар буенча Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы коллегиясе утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша.
ТР Дәүләт Советы ТР Юстиция министрлыгы
Хәсәнов М.С., Гревцов А.Б.
"Татарстан Республикасында кыргый хайваннарны исәпкә алу эшен башлау һәм браконьерларга каршы көрәш методлары" темасына матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
"2016 елның декабреннән алып 2017 елның 13 гыйнварына кадәр чорда Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләрендә Яңа ел күңел ачу чараларын уздыру һәм 2017 елда паркларда һәм скверларда массакүләм иҗтимагый чаралар уздыру планнары турында" Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев рәислегендә видеоконференция режимында киңәшмә
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
Фәсхетдинов М.Г., Зәкиев Р.Г.
«Святочные забавы» бәйрәме
«АК БАРС» яшьләр үзәге
ТР Мәдәният министрлыгы
Нигъмәтуллина Г.Р.