ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

гыйнвар, 2017 ел
сишәмбе
"2016 елга Татарстан Республикасында Кулланучылар хокукларын яклау һәм кешенең уңай тормышы өлкәсендә федераль хезмәт органнарының һәм учреждениеләренең эш йомгаклары һәм 2017 елга бурычлары турында" Татарстан Республикасы буенча Роспотребнадзор идарәсе коллегиясенең киңәйтелгән утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков катнаша
ТР буенча Роспотребнадзор идарәсе
Шакирова Г.Р.
Татарстан Республикасында су биологик ресурсларын саклап калу мәсьәләсе буенча күчмә киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
Спас муниципаль районы, Болгар шәһәре
ТР Хайваннар дөньясы объектларын саклау һәм алардан файдалану идарәсе
Фәсхетдинов М.Г.
Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг
Хәйруллин Э.Ф.
"Татарстан Республикасында Студент көне" темасына матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Россиядә һәм БДБ илләрендә Боинг компаниясе президенты Сергей Владимирович Кравченко белән очрашуы
Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
"Модернизациягә һәм иннновацияләргә нәтиҗәле идарә" темасына Россиядә һәм БДБ илләрендә Boeing компаниясе президенты С.В. Кравченко лекциясе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Белов А.Н., Б.Р. Габдерәшитов
Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне
ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары
Килькеева Р.Р.
"2016 елда Татарстан Республикасының Архив эше буенча дәүләт комитеты эш йомгаклары һәм 2017 елга бурычлары турында" Татарстан Республикасының Архив эше буенча дәүләт комитеты коллегиясе утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов һәм Федераль архив агентлыгы җитәкчесе Андрей Николаевич Артизов катнаша.
ТР Архив эше буенча дәүләт комитеты
Фазлыева Л.Р., Габдерәшитов Б.Р., Нигъмәтуллина Г.Р.
"Россиянең иң яхшы 100 товары" программасында һәм "Татарстан Республикасының иң яхшы товарлары һәм хезмәт күрсәтүләре" конкурсында җиңүчеләрне бүләкләү тантанасы. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков катнаша.
Фәсхиев Г.Н.
Ирләр командалары арасында баскетбол буенча Евролига, БК «УНИКС» Казан – БК «Фенербахче» Стамбул
«Баскет Холл» БСК
Россия баскетбол федерациясе