ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

гыйнвар, 2017 ел
Россия студентлары көне
Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары – мәгариф һәм фән министры Энгель Фәттаховның ММЧда котлавы
2016 елда эчке эшләр органнарының һәм бүлекчәләренең оператив-хезмәт эшчәнлеге йомгаклары һәм килчәк чорга бурычлар буенча Татарстан Республикасы буенча Эчке эшләр министрлыгы коллегиясенең киңәйтелгән утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР буенча ЭЭМ
Шәфыйгуллин А.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы территориясендә алкоголь һәм спиртлы продукция әйләнеше өлкәсендәге хәлләрне тикшереп тору советы утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
ТРМК утырышлар залы (9 нчы кат)
ТР Дәүләт алкоголь инспекциясе
Мостафин А.Р., Лоцманова Е.И.
Икътисад буенча 2016/2017 уку елында мәктәп укучыларының бөтенроссия олимпиадасының һәм республика олимпиадасының төбәк этабын ябу һәм йомгаклау этабы
Петровский пос., "Регина" КК
ТР Мәгариф министрлыгы
Заманов Р.И.
"Хезмәт, эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау: 2016 ел йомгаклары һәм 2017 елда үсеш перспективалары" мәсьәләсе буенча видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы йомгаклау коллегиясесе. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков катнаша.
ТР Хезмәт министрлыгы, ТР муниципаль берәмлекләре
Бәдриев И.Ф.
Стратегик үсеш һәм өстенлекле проектлар буенча Россия Федерациясе Президенты каршындагы совет президиумы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Төзелеш министрлыгы, ТР Икътисад министрлыгы
Нәфыйгин А.И., Фишман Н.Л., Савельев И.Л.
"2016 елда Татарстан Республикасы Экология һәм табигать байлыклары министрлыгының һәм Федераль табигатьтән файдалану өлкәсендә күзәтчелек хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсенең эш йомгаклары һәм 2017 елга бурычлары турында" Татарстан Республикасы Экология һәм табигать байлыклары министрлыгы һәм Федераль табигатьтән файдалану өлкәсендә күзәтчелек хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе коллегиясенең уртак утырышы. Федераль табигатьтән файдалану өлкәсендә күзәтчелек хезмәте җитәкчесе Артем Георгиевич Сидоров һәм Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков катнаша.
ТР Экология министрлыгы, ТР буенча Роспотребнадзор
Фәсхетдинов М.Г.
ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы
Шакирова Г.Р.
Хокукый ярдәм көне
Казан, Шуртыгинур., 1
ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил
Бәдриев И.Ф.
"Татарстан Республикасы Муниципаль берәмлекләре советы" ассоциациясе президиумы утырышы
"Татарстан Республикасы Муниципаль берәмлекләре советы" ассоциациясе
Гарипов И.М.
"2016 ел студенты" XII еллык студентлар премиясен тапшыру тантанасы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша.
ТР Яшьләр министрлыгы
Хәсәнов М.С.
Континенталь хоккей лигасы, «Ак Барс» Казан – ХК «Сибирь» Новосибирск
«Татнефть-Арена» БСС