ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

март, 2017 ел
чәршәмбе
Ирләр командалары арасында су полосы буенча Россия чемпионаты. Суперлига, «Синтез» СК, 1/4 финал
«Оргсинтез» бассейны
Россия су полосы федерациясе
Шакирова Г.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның мәктәп автобусларын тапшыруы
ТР Мәгариф министрлыгы
Фазлыева Л.Р., Габдерәшитов Б.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның "Экология дәресе" республика гамәле кысаларында Казан шәһәрендәге 3 нче гимназиясендә экология дәресендә булуы.
ТР Мәгариф министрлыгы ТР Экология министрлыгы
Фазлыева Л.Р., Габдерәшитов Б.Р.
"Балыкчы. Аучы" 11 нче махсуслаштырылган күргәзмәсен ачу. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков катнаша.
ТР Хайваннар дөньясы объектларын саклау һәм алардан файдалану идарәсе
Фәсхетдинов М.Г.
"2016 елда эш йомгаклары һәм 2017 елга бурычлар турында" Татарстан Республикасы Хайваннар дөньясы объектларын саклау һәм алардан файдалану идарәсенең йомгаклау коллегиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков катнаша.
ТР Хайваннар дөньясы объектларын саклау һәм алардан файдалану идарәсе
Фәсхетдинов М.Г.
ВТБ банкы җитәкчеләренең һәм төбәк идарәчеләренең киңәшмәсе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша
ВТБ24, РФ ҮБның Идел-Нократ баш идарәсенең ТР буенча Милли банкы
Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
"Йөрәгемне балаларга бирәм" балалар өстәмә белеме педагогларының һөнәри осталыгы республика конкурсының зона этабы
Аксубай муниципаль районы
ТР Мәгариф министрлыгы
Заманов Р.И.
Татарстан Республикасы Волейбол федерациясенең хисап-сайлау конференциясе. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
ТР Дәүләт Советы
Садриев К.Г.
Футбол буенча Россия Кубогы, 1/4 финал, ФК «Рубин» Казан – ФК «Сибирь» Новосибирск
Үзәк стадион