ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

март, 2017 ел
шимбә
Хокук саклау органнары җитәкчеләре белән координацион киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
Шәфыйгуллин А.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановта киңәшмә
Гарипов И.М., Гәрәев Р.Р.
Түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында республика киңәшмәсе: 1. Гражданнарны хәлендәге торак фондыннан күчерү, торак фондын һәм социаль объектларны (гомуми белем мәктәпләрен, мәктәпкәчә балалар учреждениеләрен, савыктыру лагерьларын, ветеринария хезмәте биналарын) капиталь ремонтлау, хәрәкәт итүләре чикләнгән халык төркемнәренең аларга керә алуын тәэмин итү, инженер инфраструктурасы системаларын яңарту һәм аларның энергетик нәтиҗәлелеген арттыру буенча республика программаларын гамәлгә ашыру турында. Торак-коммуналь хуҗалыкта хезмәт күрсәтүләр сыйфатын яхшырту турында. 2. Агросәнәнгать комплексы мәсьәләләре турында. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы
Гарипов И.М., Нәфыйгин А.И., Сибгатуллин И.Н., Мостафин А.Р.
Татарстан Республикасы муниципаль хезмәткәрләре спартакиадасы кысаларында чаңгы ярышлары
Зәй шәһәре
ТР Яшьләр министрлыгы
«Язгы МАРШ-2017» архитектура воркшопы
Казан, ИТ-парк
Фишман Н.Л.
Гамәлгә ашырыла торган инвестицион проектлар кысаларында объектлар төзү һәм реконструкцияләү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы ТР Элемтә министрлыгы
Сибгатуллин И.Н.
Татар авыллары эшкуарларының VI бөтенроссия җыены. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы Бөтендөнья татар конгрессы
Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
"Язгы тамчы 2017" һөнәри белем оешмалары студентлары арасында үзешчән сәнгать республика фестиваленең зона этабы
Әлмәт шәһәре