ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

март, 2017 ел
дүшәмбе
Социаль әһәмиятле проектларна гамәлгә ашыруда катнашучы коммерциячел булмаган оешмалар өчен Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты грантларын алуга республика конкурсы
Бәдриев И.Ф.
2017 елда "Уңайлы мохит" республика программасын гамәлгә ашыру кысаларында объектларны йөреп чыгу
ТР муниципаль берәмлекләре
ТР Хезмәт министрлыгы ТР муниципаль берәмлекләре
"Алагрыш" грантын тапшыру комиссиясе утырышы
ТР Мәгариф министрлыгы
Заманов Р.И.
Хокук саклау органнары җитәкчеләре белән координацион киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
Шәфыйгуллин А.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановта киңәшмә
Гарипов И.М., Гәрәев Р.Р.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
ТР Дәүләт Советы
Идиатуллин А.Р.
Видеоконференция режимында Ростехнадзорның Идел буе идарәсе коллегиясенең киңәйтелгән утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов, Экологик һәм атом күзәтчелеге федераль хезмәте җитәкчесе Алексей Владиславович Алешин катнаша.
Ростехнадзорның Идел буе идарәсе
Сабиров Р.К., Габдерәшитов Б.Р.
"2017 елда халыкның санитарн-эпидемиологик иминлеген һәм кулланучылар хокукларын яклауны тәэмин итү эшчәнлеген оештыруның актуаль мәсьәләләре турында" коллегия утырышы
ТР буенча Роспотребнадзор идарәсе
Шакирова Г.Р.
Видеоконференция режимында Хокук бозуларны профилактикалау буенча Татарстан Республикасы Хөкүмәт комиссиясе утырышы. Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары А.В.Песошин катнаша.
ЭЭМның ТР буенча оператив идарәсе үзәге
ТР буенча ЭЭМ
Кадыйров Р.Р.
Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы ведомствосындагы учреждениеләр җитәкчеләре белән тармак мәсьәләләре буенча видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә
Бәдриев И.Ф.
"Яңа татар прозасы" әдәби конкурсы" матбугат конференциясе (татар телендә)
"Татмедиа" РА
Видеоконференция режимында территориаль бүлекләр белән киңәшмә
ТР ДИСУ
Сибгатуллин И.Н.
"Татнефть" ГАҖ Директорлар советы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты, "Татнефть" ГАҖ Директорлар советы рәисе Р.Н. Миңнеханов уздыра.
"Татнефть" ГАҖ
Сабиров Р.К.
"Татнефтехиминвест-холдинг" ААҖ Директорлар советы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты, "Татнефтехиминвест-холдинг" ААҖ Директорлар советы рәисе Р.Н. Миңнеханов уздыра.
"Татнефтехиминвест-холдинг" ААҖ
Сабиров Р.К.
"Балалы гаиләләргә социаль ярдәм" темасына видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы коллегиясе
Бәдриев И.Ф.
Татарстан халыклары съездын әзерләү һәм уздыру буенча Оештыру комитеты утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
ТР Дәүләт Советы
Хәсәнов М.С.
"Бердәм Россия" бөтенроссия сәяси партиясенең Югары советы Бюросы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
"Бердәм РОссия" БСП ТТБ
Терентьев А.М.
Россия Федерациясе һәм Татарстан Республикасы Атказанган сәнгать эшлеклесе, профессора Р.Ф. Халитовның 75 яшьлегенә багышланган тантаналы кичә
С. Сәйдәш исемендәге ДЗКЗ