ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

март, 2017 ел
Суга сикерүләр буенча FINA бөтендөнья сериясе этабы
Су спорт төрләре сарае
ТР Яшьләр министрлыгы "Спорт һәм социаль проектлар башкарма дирекциясе" КБАО
Шакирова Г.Р.
"Юл хәрәкәте иминлеге" дәүләт бюджет учреждениесе филиаллары белән видеоконференция режимында эшче киңәшмә
"ЮХИ" ДБУ
Кадыйров Р.Р.
Биектау муниципаль районы Советы утырышы
Биектау муниципаль районы Советы
Гарипов И.М.
Татарстан Республикасы Конституция судының күчмә утырышы
ТР Конституция суды
Волкова Ф.Р.
Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш.Халиковның "Гемон" компаниясе вәкилләре белән очрашуы
ТР Икътисад министрлыгы ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Фәсхиев Г.Н.
Социаль-хезмәт мөнәсәбәтләрен җайга салу буенча өчьяклы республика комиссиясенең хезмәт өчен түләү, халыкның керемнәре һәм тормыш дәрәҗәсе буенча Координацион советы утырышы
ТР Хезмәт министрлыгы
Бәдриев И.Ф.
Профилактик прививкалардан баш тартулар белән эшләү буенча медицина оешмалары эпидемиологлары белән киңәшмә
Чаллы шәһәре сәламәтлек саклау идарәсе
ТР буенча Роспотребнадзор идарәсе
Шакирова Г.Р.
Математика буенча БДИның вакытыннан алда этабы
Казан һәм Чаллы шәһәрләре
ТР Мәгариф министрлыгы
Заманов Р.И.
Татарстан Республикасының чит илләрдәге һәм Россия Федерациясе субъектларындагы вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә.
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Насыйбуллин Н.Н.
Информатика буенча бөтенроссия мәктәп укучылары олимпиадасының йомгаклау этабын ябу
Югары Ослан муниципаль районы, Тау чаңгысы комплексы
ТР Мәгариф министрлыгы
Заманов Р.И.
Салым бурычларын түләтү мәсьәләләре буенча видеоконференция режимында киңәшмә
ТР Финанс министрлыгы
Гайнетдинов Р.В.
Түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында республика киңәшмәсе: 1. Торак һәм социаль объектларны (мәктәпкәчә балалар учреждениеләрен, фельдшерлык-акушерлык пунктларын, амбулаторияләрне, сырхауханәләрне, клубларны, спорт мәйданчыкларын) төзү буенча республика программаларын гамәлгә ашыру, гражданнарның өлешле инвестицияләшү юлы белән торак төзелешенең проблемалы объектларын төзеп бетерү турында. 2. Агросәнәнгать комплексы мәсьәләләре турында. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы
Гарипов И.М., Нәфыйгин А.И., Сибгатуллин И.Н., Мостафин А.Р.
Хокук саклау органнары җитәкчеләре белән координацион киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
Шәфыйгуллин А.Р.