ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

май, 2017 ел
пәнҗешәмбе
Нева халыкара экологик конгрессы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша.
Хәсәнов М.С.
Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошинның Казахстан Республикасы Премьер-министры БакытҗанАбдирович Сагинтаевның Татарстан Республикасына килү программасы буенча эшләве
Насыйбуллин Н.Н.
Россия Федерациясе Хөкүмәте Рәисе Дмитрий Анатольевич Медведевның Татарстан Республикасына эш сәфәре. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов каршы ала һәм эш сәфәре программасы буенча эшли.
Ситдыйков М.М., Габдерәшитов Б.Р.
"IT&SecurityForum" 18 нче бөтенроссия конференциясен ачу. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошин катнаша.
ТР Элемтә министрлыгы
Ткаченко А.А.
Беларусь Республикасы Премьер-министры Андрей Владимирович Кобяковның Татарстан Республикасына килүе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов каршы ала.
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Ситдыйков М.М., Гыйматдинов Р.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Беларусь Республикасы Премьер-министры Андрей Владимирович Кобяков белән очрашуы
Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Беларусь Республикасы делегациясе белән очрашуы
Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
Студентларның технологик эшкуарлыгын үстерү мәсьәләсе буенча Россия Федереациясе Президенты каршындагы Икътисадны модернизацияләү һәм инновацион үстерү Советы президиумы утырышы. Россия Федерациясе Хөкүмәте Рәисе Д.А. Медведев уздыра. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Мәгариф министрлыгы
Фазлыева Л.Р., Габдерәшитов Б.Р.