ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

июль, 2017 ел
"Эзләү фронты" эзләү формированиеләре җитәкчеләре өчен бөтенроссия семинары
Спас муниципаль районы
ТР Яшьләр министрлыгы ТР «Объединение «Отечество» ТИЯО
Шакирова Г.Р.
"2016-2017 елларга Татарстан Республикасында балалы гаиләләргә социаль ярдәм күрсәтүнең нәтиҗәле практикаларын үстерү чаралары комплексы"н гамәлгә ашыру кысаларында зона һөнәри супервизияләре
Чаллы шәһәре
ТР Хезмәт министрлыгы
И.Ф. Бәдриев
Балалар өчен татар телендә "Уен ТВ" мәгариф каналын тәкъдир итү. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
К(И)ФУ ТР Мәгариф министрлыгы
Терентьев А.М., Заманов Р.И., Габдерәшитов Б.Р.
Олыларның имгәнүләрен дәвалау буенча Джонсон & Джонсон компаниясе проектын тәкъдир итү. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы
Фазлыева Л.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Президиумы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
ТР Дәүләт Советы
Маврина Л.Н.
Рәхмәтуллин – Кави Нәҗми – Профсоюз – Муса Җәлил урамнары чикләрендәге кварталны торгызу буенча "Ак Барс Девелопмент" проектын тәкъдир итү. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Мәдәният министрлыгы
Балтусова О.А., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне
ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары
Килькеева Р.Р.
Тарихи җирлекләрдә шәһәр төзелеше эшчәнлеге мәсьәләләре буенча ведомствоара комиссия утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
ТР Мәдәният министрлыгы
Балтусова О.А., Габдерәшитов Б.Р.