ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

август, 2017 ел
чәршәмбе
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин җитәкчелегендәге "Бердәм Россия" БСП Татарстан төбәк бүлеге делегациясенең Кытай Халык Республикасына визиты
ТР Дәүләт Советы
Гаврилов О.Е.
Татарстан Республикасы көне
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның ММЧда котлавы
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның 2017 елгы эре халыкара ярышлардагы чыгышлар йомгаклары буенча Татарстан Республикасы спортчылары белән очрашуы
ТР Яшьләр министрлыгы
Габдерәшитов Б.Р., Шакирова Г.Р.
Татар шагыйре Һади Такташка һәйкәл ачу тантанасы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Мәдәният министрлыгы
Балтусова О.А., Габдерәшитов Б.Р.
Казан шһәрендә "Калейдоскоп" паркын ачу тантанасы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Төзелеш министрлыгы
Фишман Н.Л., Габдерәшитов Б.Р.
Казан шәһәренең Совет районының "Танкодром" микрорайонында ишегалды бәйрәмендә булу. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Фазлыева Л.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Казан шәһәренең Киров районында «Заречье» балаларга өстәмә белем бирү үзәге" ӨБ МБУ ачу. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Фазлыева Л.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның «Kazan City Racing» автотамашасында булуы
ТР Яшьләр министрлыгы Казан шәһәре Башкарма комитеты
Фазлыева Л.Р., Габдерәшитов Б.Р., Шакирова Г.Р.
Видеоконференция режимында Стратегик үсеш һәм өстенлекле проектлар буенча Россия Федерациясе Президенты каршындагы совет президиумы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Икътисад министрлыгы ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы ТР Хезмщт министрлыгы
Нәфыйгин А.И., Савельев И.Л., Габдерәшитов Б.Р.
"Том Сойер Фест Казан" фестивален ябу. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Балтусова О.А., Габдерәшитов Б.Р.
"Казан" халыкара ат-спорт комплексы спорт объектларында булу. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
"Татспиртпром" АҖ
Фазлыева Л.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Татарстан Республикасы көне һәм Казан шәһәре көне уңаеннан тантаналы кабул итү мәҗлесендә һәм ат-спорт ярышларында булуы
Фазлыева Л.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Синьцзян-Уйгур автономияле районы (Кытай) Халык Хөкүмәте Рәисе урынбасары Хуан Саньпин җитәкчелегендәге делегациясе белән очрашуы
ТР ИҮА
Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов