ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

сентябрь, 2017 ел
дүшәмбе
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов җитәкчелегендәге Татарстан Республикасы делегациясенең Германия Федератив Республикасына эш сәфәре
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы ТР ИҮА
Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
"Балалар һәм яшүсмерләр өчен социаль приютның иң яхшы тәрбиячесе" исеменә республика конкурсы
ТР балалар һәм яшүсмерләр өчен социаль приютлар
ТР Хезмәт министрлыгы
Бәдриев И.Ф.
Татарстан Республикасы дәүләт хезмәткәрләренең һәм Татарстан Республикасында муниципаль хезмәткәрләрнең квалификацияләрен арттыру курслары
К(И)ФУ
Белов А.Н.
Россия Федерациясе субъектларының дәүләт хакимияте органнары кадрлар бүлекчәләре вәкилләренең Татарстан Республикасында стажировкасы
К(И)ФУ
Белов А.Н.
«Иҗтимагый инициатива-2017» социаль проектлар республика конкурсы
ТР Хезмәт министрлыгы
Бәдриев И.Ф.
Татарстан Республикасы Волейбол федерациясе утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
Хәсәнов М.С.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Нью-Йорк (АКШ) штаты закон чыгару собраниесе делегациясе белән очрашуы
Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе урынбасарлары, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Секретаре, Татарстан Республикасы Дәүләт Советы комитетлары рәисләре һәм Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Аппараты идарәләре җитәкчеләре катнашында киңәшмә. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин уздыра.
Идиатуллин А.Р.
Фосфорорганика химиясе өлкәсендә Халыкара Арбузов премиясен Регенсбург шәһәре(Германия) университеты профессоры Манфред Шеерга тапшыру. Татарстан Республикасы Премьер-министры А.В.Песошин катнаша.
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Адеев Э.Р.
Рус теле буенча төп дәүләт имтиханы (резерв көн), өстәмә сроклар
Имтиханнар алу пунктлары
ТР Мәгариф министрлыгы
Заманов Р.И.
Тукай муниципаль районы Советы утырышы
Тукай муниципаль районы Советы
Гарипов И.М.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Казан шәһәренең социаль өлкә һәм урам-юл челтәре капиталь ремонт объектларын йөреп чыгуы
ТР Төзелеш министрлыгы ТР Транспорт министрлыгы Казан шәһәре Башкарма комитеты
Сибгатуллин И.Н., Габдерәшитов Б.Р.
"Татарстан Рсепубликасы белән Нью-Йорк (АКШ) штаты арасында хезмәттәшлек перспективалары турында" түгәрәк өстәл
КФУның Лобачевский ис. фәнни китапханәсе
Галиев М.Һ.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Биектау муниципаль районына эш сәфәре.
Биектау муниципаль районы Башкарма комитеты
Гарипов И.М., Габдерәшитов Б.Р.
"Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләре паркларында, скверларында һәм башка җәмәгать территорияләрендә (киңлекләрендә) мәдәни һәм спорт чаралары уздыру эшенең барышы турында" Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыевта видеоконференцэлемтә режимында киңәшмә.
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
ТР Мәдәният министрлыгы ТР Яшьләр министрлыгы "Татмедиа" РА
Нигъмәтуллина Г.Р.
Континенталь хоккей лигасы чемпионаты - Хоккей буенча Россия ачык чемпионаты, даими чемпионат. ХК «Ак Барс» (Казан) – ХК «Динамо» (Рига)