ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

гыйнвар, 2018 ел
җомга
Татарстан Республикасы кулланучылар җәмгыятьләре вәкилләренең гомуми хисап-сайлау җыелышы
Казан кооператив институты
ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы
Мостафин А.Р.
Казан шәһәренең Дәрвишләр бистәсендә һәм Балтач штп видеоконференция режимында ябык йөзү бассейннарын ачу тантанасы. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов һәм Халыкара йөзү федерациясе (FINA) президенты Хулио Маглионе катнаша.
ТР Яшьләр министрлыгы
Фазлыева Л.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Социаль-хезмәт мөнәсәбәтләрен җайга салу буенча өчьяклы республика комиссиясенең хезмәт өчен түләү, халыкның керемнәре һәм тормыш дәрәҗәсе буенча координацион совет утырышы
ТР Хезмәт министрлыгы
Бәдриев И.Ф.
«Динамо-Казан» хатын-кызлар волейбол командасының Чепионнар лигасы матчларын Казанда килеш башлап җибәрүгә багышланган матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
"2017 елда Татарстан Республикасы кече нефть компанияләренең эш йомгаклары һәм 2018 елга бурычлары турында" Татарстан Республикасы кече нефть компанияләре җитәкчеләре белән киңәшмә. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов уздыра.
Сабиров Р.К., Габдерәшитов Б.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның капиталь ремонттан соң 18 нче үзәк шәһәр клиник сырхауханәсе поликлиникасында һәм Төбәкара клиник-диагностика үзәгенең "Г" корпусында булуы
ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы
Фазлыева Л.Р., Габдерәшитов Б.Р.
Татартсан Республикасы Сәламәтлек саклау министрлыгының йомгаклау коллегиясе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Сәламәтлек саклау министрлыгы