ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

гыйнвар, 2018 ел
сишәмбе
17-18 яшьлек яшүсмерләр һәм кызлар арасында чаңгыда узышлар буенча Идел буе федераль окргуы беренчелеге
Зәй шәһәре
Россия Чаңгыда узышучылар федерациясе
Шакирова Г.Р.
Чүпрәле муниципаль районы Советы утырышы
Чүпрәле муниципаль районы Советы
Гарипов И.М.
Казан логистика почта үзәген ачу тантанасы. Россия Федерациясе Элемтә һәм массакүләм коммуникацияләр министры Николай Анатольевич Никифоров һәм Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
ТР Элемтә министрлыгы
Гражданнар шикаятьләре буенча эшләрне тыңлау
ТР Конституция суды
Глухова Л.Ю.
Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг
Хәйруллин Э.Ф.
Татарстан Республикасы буенча ҖҮФХИнең СИЗО-1 ФКУда булу һәм тикшерү астындагы һәм кулга алынган балигъ булмаганнарны кабул итү
ТР да Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил
Бәдриев И.Ф.
"Татнефть" ГАҖ Директорлар советы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты, "Татнефть" ГАҖ Директорлар советы рәисе Р.Н. Миңнеханов уздыра.
"Татнефть" ГАҖ
Сабиров Р.К.
Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль идарәсе органнарында гражданнарны бердәм кабул итү көне
ТР министрлыклары, ведомстволары, муниципаль районнары һәм шәһәр округлары башлыклары аппаратлары
Килькеева Р.Р.
Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил каршындагы Экспертлар советының киңәйтелгән утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша.
ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил аппараты
Хәсәнов М.С.
"Татнефтехиминвест-холдинг" ААҖ Директорлар советы утырышы. Татарстан Республикасы Президенты, "Татнефтехиминвест-холдинг" ААҖ Директорлар советы рәисе Р.Н. Миңнеханов уздыра.
"Татнефтехиминвест-холдинг" ААҖ
Сабиров Р.К.
"Кокэси япон курчаклары дөньясы" күргәзмәсен ачу
Алабуга шәһәре