ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

февраль, 2018 ел
җомга
Татарстан Республикасының чит илләрдәге һәм Россия Федерациясе субъектларындагы вәкилләре белән видеоконференция режимында киңәшмә.
ТР Сәнәгать һәм сәүдә министрлыгы
Насыйбуллин Н.Н.
Сталинград сугышында совет гаскәрләренең немец-фашист гаскәрләрен тар-мар итүенә 75 ел тулуга багышланган чаралар
ТР муниципаль районнары һәм шәһәр округлары
Бәдриев И.Ф., Нигъмәтуллина Г.Р.
Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнехановның Al Habtoor Group (БГӘ) компаниясе рәисе Хәләф Әл Хабтур белән очрашуы
ТР ИҮА
Р.Р. Гыйматдинов Б.Р. Габдерәшитов
Апас муниципаль районы Советы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша.
Хәсәнов М.С.
Россиядә Футбол буенча FIFA 2018 дөнья чемпионаты объектларының уеннарны уздыруга әзерлеге. Чемпионат объектларында дәүләт контролен (күзәтчелеген) гамәлгә ашыру, проблемалар" темасы буенча Федераль экологик, технологик һәм атом күзәтчелеге хезмәтенең территориаль идарәләре киңәшмәсе
Ростехнадзорның Идел буе идарәсе
Адеев Э.Р.
"Бөтендөнья ракка каршы көрәш көне" матбугат конференциясе
"Татмедиа" РА
Россия Федерациясе Президентын сайлауларны әзерләүгә һәм уздыруга багышланган видеоконференция режимында киңәшмә
ТР ҮСК
"Идел буе федераль округында сәнәгать иминлеге торышы турында: практика, проблемлар һәм аларны хәл итү юллары. 2018 елга бурычлар" темасы буенча Федераль экологик, технологик һәм атом күзәтчелеге хезмәте күзәтчелегендәге Идел буе федераль округы предприятиеләре һәм оешмалары белән киңәйтелгән киңәшмә. Федераль экологик, технологик һәм атом күзәтчелеге хезмәте җитәкчесе Алексей Владиславович Алешин уздыра. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов катнаша.
Ростехнадзорның Идел буе идарәсе
Сабиров Р.К., Габдерәшитов Б.Р., Фәсхиев Г.Н.
Тәтеш муниципаль районы Советы утырышы. Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша.
Хәсәнов М.С.
Татарстан Республикасы Конституция суды утырышы