ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

август, 2014 ел
шимбә
Түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында республика киңәшмәсе: 1. Торак фондын һәм социаль объектларны (гомуми белем мәктәпләрен, мәктәпкәчә балалар учреждениеләрен, фельдшерлык-акушерлык пунктларын, амбулаторияләрне, сырхауханәләрне, клубларны, спорт мәйданчыкларын) төзү буенча республика программаларын гамәлгә ашыру. 2. Юллар салу программасын гамәлгә ашыру. 3. Татарстан Республикасы агросәнәнгать комплексы. 4. Торак-коммуналь хуҗалыкны модернизацияләү һщм күрсәтелә торган хезмәтләр сыйфатын яхшырту. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
ТР Төзелеш министрлыгы, ТР Транспорт министрлыгы, ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы
И.М.Гарипов А.Р.Хәйруллин И.Н.Сибгатуллин А.Р.Мостафин
Гамәлгә ашырыла торган инвестицион проектларны гамәлгә ашыру кысаларында объектлар төзү һәм реконструкцияләү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
ТР Төзелеш министрлыгы, Казан шәһәре мэриясе
А.Р.Хәйруллин И.Н.Сибгатуллин