ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

август, 2014 ел
сишәмбе
Татарстан Республикасында Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкилнең Татарстан Республикасы Әлки муниципаль районында гражданнарны күчмә кабул итүе
Әлки муниципаль районы
ТРда Бала хокуклары буенча вәкаләтле вәкил
Р.И.Заманов
2014 елның беренче яртыеллыгы йомгаклары буенча Татарстан Республикасы муниципаль берәмлекләрендә энергиянең нәтиҗәлелеге өлкәсендә ирешелгән күрсәткечләр турындагы мәсьәлә буенча видеоконференция режимында киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТРМК сөйләшүләр алып бару залы (9 нчы кат)
ТР Сәнәгать министрлыгы
Г.Н.Фәсхиев
Видеоконференция режимында Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетында брифинг
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
А.В.Кузьмин
Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшинның Югары Ослан муниципаль районына эш сәфәре
Югары Ослан муниципаль районы
Югары Ослан муниципаль районы Башкарма комитеты
К.Г.Садриев
"Россия Федерациясе иминлеген тәэмин итү максатларында аерым махсус икътисадый чаралар күрү турында" РФ Президентының 06.08.2014 № 560 Указын гамәлгә ашыру мәсьәләсе буенча Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиковның сәүдә челтәрләре вәкилләре белән очрашуы
ТРМК утырышлар залы (9 нчы кат)
ТР Сәнәгать министрлыгы
А.Р.Мостафин
2014-2015 уку елына мәгариф өлкәсендәге күзәтчелек һәм тикшереп тору турындагы законнарны үтәү мәсьәләләре буенча республика киңәшмәсе.
«МКМРҮ» ДБУ
ТР Мәгариф министрлыгы
Р.И.Заманов
Авыл халкының эшлекле активлыгын арттыру, хосусый хуҗалыкларга һәм кече хуҗалык итү рәвешләрен үстерүгә ярдәм мәсьәләләре буенча зона киңәшмәсе.Татарстан Республикасы Дәүләт Советы Рәисе Ф.Х. Мөхәммәтшин катнаша.
Югары Ослан муниципаль районы
Югары Ослан муниципаль районы Башкарма комитеты
К.Г.Садриев
Татарстан Республикасында Ярлыкау мәсьәләләре комиссиясе утырышы
Кремль, 9 нчы корпус
Ф.Р.Волкова
2014 елның II кварталында эшкуарлык субъектларының статистика органнарына хисаплылыкны үз вакытында тапшырулары мәсьәләсе буенча видеоконференция режимында киңәшмә
ТР Икътисад министрлыгы
Тарифлар буенча Татарстан Республикасы дәүләт комитеты каршындагы Иҗтимагый совет утырышы
Тарифлар буенча ТР дәүләт комитеты
А.И. Нәфыйгин
ЮНЕСКО Генераль директоры Ирина Георгиевна Бокова ханым җитәкчелегендәге ЮНЕСКО делегациясенең Татарстан Республикасына килүе. Татарстан Республикасы Президенты Р.Н. Миңнеханов, Татарстан Республикасы Дәүләт Киңәшчесе М.Ш. Шәймиев каршы ала.
"Казан" халыкара аэропорты
ТР Мәдәният министрлыгы