ОЕШТЫРУ ЧАРАЛАРЫ ПЛАНЫ

«IT-чемпион» республика конкурсы
Атна дәвамында ТР гомуми белем бирү оешмалары
Р.И.Заманов
Татарстан Республикасында "Хезмәткә һәм оборонага әзер" (ГТО) Бөтенроссия физкультура-спорт комплексы нормативларын тапшыруның язгы сессиясе
Атна дәвамында ТР гомуми белем бирү оешмалары
Р.И.Заманов
Татарстан Республикасында "Турыдан-туры түләүләр" Россия Федерациясе Социаль иминият фондының сынау проектын гамәлгә ашыру мәсьәләсе буенча видеоконференция режимында киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары В.Г. Шәйхразыев уздыра.
ТР буенча ФСХ ДУ
И.Ф.Бәдриев
"Халык контроле" Татарстан Республикасы дәүләт мәгълүмат системасы эшчәнлеге мәсьәләсе буенча видеоконференция режимында киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТРМК утырышлар залы (3 нче кат)
ТРда Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил
А.А.Ткаченко
Түбәндәге мәсьәләләр буенча видеоконференция режимында республика киңәшмәсе: 1. Гражданнарны авария хәлендәге торак фондыннан күчерү, торак фондын һәм социаль объектларны (гомуми белем мәктәпләрен, мәктәпкәчә балалар учреждениеләрен, савыктыру лагерьларын, ветеринария хезмәте биналарын) капиталь ремонтлау, хәрәкәт итүләре чикләнгән халык төркемнәренең аларга керә алуын тәэмин итү программаларын гамәлгә ашыру, инженер инфраструктурасы системаларын яңарту һәм аларның энергетик нәтиҗәлелеген арттыру республика программаларын гамәлгә ашыру турында. 2. 2015 елның 1 кварталында электрон рәвештә дәүләт һәм муниципаль хезмәт күрсәтүләр нәтиҗәләре турында. 3. 2015 елда Татарстан Республикасы территориясендә санитар-экологик ике айлык уздыруның барышы турында. 4. Агросәнәнгать комплексы. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы, ТР Элемтә министрлыгы, ТР Экология министрлыгы, ТР Авыл хуҗалыгы министрлыгы
И.М.Гарипов А.И.Нәфыйгин И.Н.Сибгатуллин А.Р.Мостафин М.Г.Фәсхетдинов А.А.Ткаченко
1941 - 1945 еллардагы Бөек Ватан сугышында Җиңүнең 70 еллыгын багышланган чараларны әзерләү мәсьәләсе буенча иҗтимагый оешмалар вәкилләре белән түгәрәк өстәл утырышы.
ТР Хезмәт министрлыгы
И.Ф.Бәдриев
"Иннополис" территориаль-аерымланган инновацион үзәк объектларын төзү, гамәлгә ашырыла торган инвестицион проектлар кысаларында объектлар төзү һәм реконструкцияләү мәсьәләләре буенча киңәшмә. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков уздыра.
ТР Төзелеш министрлыгы, ТР Элемтә министрлыгы, Казан шәһәре Башкарма комитеты
И.Н.Сибгатуллин
Мәгарифнең актуаль мәсьәләләре буенча муниципаль районнар һәм шәһәр округлары мәгариф идарәләре җитәкчеләре белән видеоконференция режимында киңәшмә
Р.И.Заманов
Дәүләт унитар предприятиеләренең һәм дәүләт өлеше булган акционер җәмгыятьләрнең финанс-хуҗалык эшчәнлеген анализлау һәм тикшереп тору буенча эш төркеме утырышы
ТР Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре министрлыгы
Р.В.Гайнетдинов
Республика транспорт комплексы предприятиеләре белән видеоконференция режимында киңәшмә
ТР Транспорт министрлыгы
Һәлак булган хезмәткәрләрне искә алу көненә, Россия Янгыннан саклану хезмәте төзелүнең 366 еллыгына һәм 1941 - 1945 еллардагы Бөек Ватан сугышында Җиңүнең 70 еллыгына багышланган тантаналы чаралар
ТР ГХМ
Р.Р.Кадыйров
1941 - 1945 еллардагы Бөек Ватан сугышында Җиңүнең 70 еллыгына багышланган студентлар маршы. Татарстан Республикасы Премьер-министры И.Ш. Халиков катнаша.
К(И)ФУ
ТР Мәгариф министрлыгы, К(И)ФУ